Elewacje drewniane z Poznania

Marzysz o niepowtarzalnym domku? Chcesz, aby było to miejsce pełne radości, spokoju a przede wszystkim ponadczasowe i estetyczne przez wiele lat? Postaw na elewację drewnianą, którą zajmuje się poznańska firma TDM Tarasy Drewniane. Dzięki temu, że stosowane do tworzenia elewacji czy innego rodzaju elementów drzewo (modrzew syberyjski) nie ulega szybkiemu starzeniu, wykorzystanie go w branży budowniczej jest doskonałym pomysłem! Elewacje drewniane cechują się wyjątkowym urokiem i nowoczesnością mimo tak tradycyjnego materiału z jakiego zostały wykonane. Jeśli marzysz o niepowtarzalnej elewacji, z powodzeniem możesz ją połączyć ze szkłem, kamieniem czy nawet betonem. Nie tanowi to żadnego problemu! Firma TDM Tarasy Drewniane zajmuje się świadczeniem usług zarówno produkowania kompozytów WPC jak i importowania oraz montażu w wyznaczonym miejscu. Jeżeli oferta podoba Ci się i mieszkasz w Poznaniu – przyjdź do firmy TDM Tarasy Drewniane i zyskaj czas i pieniądze!

Różne rodzaje elewacji

Aby sprostać Państwa potrzebom i wymaganiom firma TDM Tarasy Drewniane przygotowała szeroką ofertę materiałów, z których można wykonać elewacje. Są to:

- modrzew syberyjski, który prezentuje się niezwykle godnie i oryginalnie,

- modrzew syberyjski Rhombo, który montowany jest w specjalnym systemie TIGA,

- modrzew syberyjski Softline, który oddaje niezwykły surowy klimat Afryki, a także jest łatwy w utrzymaniu i nie wymaga specjalnej pielęgnacji,

- Okoume, czyli afrykańskie drewno wyróżniające się przenikliwością cieplną oraz znakomitą izolacją termiczną,

- Meranti, jako gatunek drewna bardzo miękki, dobrze chłonący farbę i lakiery,

- oraz elewacje kompozytowe UPM, czyli deski kompozytowe, które pod wpływem działania promieni UV nie blakną!

Jak widać oferta firmy TDM Tarasy Drewniane jest dostosowana do bieżących potrzeb i oczekiwań klientów, nawet tych najbardziej wymagających . Dzięki temu zainteresowanie ofertą stale rośnie! Zobacz i podejmij decyzję o nowej elewacji w Twoim domu!


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002

Zobacz także:

Tapety do malowania

Tapety do malowania

Najważniejsze zalety mebli robionych na wymiar

Najważniejsze zalety mebli robionych na wymiar

Co proponuje Apstudio?

Co proponuje Apstudio?

Zdalne otwieranie bram

Zdalne otwieranie bram

Szeroki wachlarz usług firmy poznańskiej Ice-klima

Szeroki wachlarz usług firmy poznańskiej Ice-klima