Plisy

Osłony okienne to ważny element każdej aranżacji mieszkania, domu, biura czy innego pomieszczenia użytkowego. Dzięki żaluzjom czy specjalnym plisom możemy zahamować nadmiar wpadających promieni słonecznych do wnętrza i zabezpieczyć dzięki temu drewniane podłogi czy firany przed zżółknięciem. Plisy to idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz, które potrzebują jasnych i klasycznych wzorów, jak i tych wykończonych w stylu retro. Plisy i żaluzje dają również duże możliwości jeśli chodzi o ochronę własnej prywatności, ale jednocześnie pozwalają na przepuszczenie odpowiedniej dawki słońca.

Sklep internetowy Plisso działa od 2015 roku, jako bezpośredni dystrybutor rolet plisowanych firmy Vertex S.A.— renomowanego producenta osłon okiennych. Na stronie internetowej można zamówić wysokiej jakości plisy w różnorodnych kolorach oraz pod wymiar okien w Twoim domu. W ofercie plisów można znaleźć można znaleźć te o różnych wzorach i tłoczeniach: tkanina tosca pearl, samoa, tkanina retro, tkanina presto print, tkanina opera, tkanina allegro i wiele innych. Dzięki tak szerokiej ofercie sprzedażowej z pewnością każdy odnajdzie coś, co spełni jego oczekiwania i spełni swoje funkcje.

Przy współczesnych aranżacjach mieszkań, każdy z właścicieli ceni sobie prostotę plisów oraz żaluzji, a przy klasycznej kompozycji— funkcjonalność. Dlatego jeśli chcesz zakupić pasujące na Twoje okna plisy, to koniecznie zapoznaj się z ofertę firmy Plisso, którą znajdziesz na stronie http://www.plisso.pl/. Serdecznie zapraszamy!


Plisso
Bestwińska 25
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel. 602 427 662

Zobacz także:

WorldFlame sp. z o.o. - designerskie kominki i piece

WorldFlame sp. z o.o. - designerskie kominki i piece

TOKA+HOME - Bielsko

TOKA+HOME - Bielsko

Sklep internetowy, oferujący meble

Sklep internetowy, oferujący meble

Posadzki marmurowe

Posadzki marmurowe

Puszyste dywany

Puszyste dywany