Szkolenie z zamówień publicznych

Bez względu na to, czy w przetargu publicznym bierze udział doświadczony przedsiębiorca, czy też firma, która po raz pierwszy ubiega się o kontrakt, wymagane jest bardzo dokładne przygotowanie oferty. Nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek przeoczenia lub pominięcie nowych regulacji prawnych. Nieprawidłowo przygotowana oferta praktycznie nie będzie brana pod uwagę. Nawet atrakcyjne warunki przedstawione przez dostawcę usługi lub produktów nie będą mieć żadnej siły perswazji, jeśli dokumenty formalne zawierać będą błędy lub luki. Wniosek, jaki wynika z takiego podejścia strony ogłaszającej przetarg jest taki, że strona formalna oferty powinna być dopracowana w każdym szczególe.

Aktualizacje prawne podczas szkoleń

Opisana sytuacja powoduje, że przedsiębiorcy poszukują wsparcia prawnego w całym procesie przygotowywania ofert przetargowych. Jedną z form takiej pomocy są szkolenia organizowane przez kancelarie prawne, specjalizujące się z tematyce zamówień publicznych. Na terenie Warszawy szkolenia tego rodzaju organizuje kancelaria mecenasa Grzegorza Mazurka. Bieżąca oferta szkoleń obejmuje zajęcia:

  • jednodniowe,
  • dwudniowe,
  • jednodniowe - warsztat dotyczący Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia.

Udział w każdym z tych szkoleń pozwala przede wszystkim na zapoznanie się z wszelkimi nowelizacjami ustawy o zamówieniach publicznych oraz wynikających z nich zmian w przepisach wykonawczych. Więcej informacji na temat szkoleń poznasz na stronie internetowej http://www.kancelariamazurek.pl/szkolenia-zamowienia-publiczne.html.


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek
Grójecka 194
02-390 Warszawa
tel. 22 305 36 55

Zobacz także:

Profesjonalne usługi prawne

Profesjonalne usługi prawne

Kancelaria prawna – pomoc Polakom za granicą

Kancelaria prawna – pomoc Polakom za granicą

Kancelaria adwokacka Łódź

Kancelaria adwokacka Łódź