www.properfekt-msds.pl

Karta charakterystyki substancji to dokument, który zawiera bardzo ważne informacje, dotyczące zagrożeń jakie daje dana substancja lub mieszanina chemiczna, sposobów zapobiegania im, a także wskazówki co zrobić, gdy dojdzie do ewentualnego skażenia tą substancją lub mieszaniną chemiczną.

Firma Pro-Perfekt zajmuje się tworzeniem kart charakterystyki od roku 2009. Osoby, które się tym zajmują, posiadają kompetentne wykształcenie chemiczne i wieloletnie doświadczenie w branży. Dlatego też powierzając wykonanie kart charakterystyki dla danej substancji firmie Pro-Perfekt możesz być pewny, że zostaną one wykonane w pełni profesjonalnie. Co również istotne, w przypadku kontroli, która wykazałaby ewentualne nieścisłości, firma zobowiązuje się uczestniczyć nieodpłatnie w wyjaśnianiu ich przed organem kontrolującym.

Firma dba o aktualność przygotowywanych dla zleceniodawców dokumentów, dzięki temu, iż systematycznie kontroluje wszystkie zmiany w ustawodawstwie.

Pro-Perfekt przygotowuje również na życzenie klienta karty charakterystyki w języku angielskim.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą lub kontaktem z firmą, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej http://properfekt-msds.pl/.


Pro-Perfekt
Gnieźnieńska 3/20
61-015 Poznań
tel. 662 011 087

Zobacz także:

Masa jajowa ze sprawdzonego źródła

Masa jajowa ze sprawdzonego źródła

Regały sklepowe przyścienne

Regały sklepowe przyścienne

Ogrodzenia

Ogrodzenia

Nasiona chia - „super jedzenie”

Nasiona chia - „super jedzenie”

Technologia CNC - Podlaskie

Technologia CNC - Podlaskie